Günlük hit:35   Toplam hit:144305
Etraflarında ebedi cennet çocukları dolaşır durur ki, onları gördüğünde parlaklıklarından ötürü etrafa saçılan inciler sanırsın.
İnsan Suresi / 17
Başka Nigarlara kıyılmaması için bilgilerimizi saklamayalım. Unutmayalım ki bildiklerimizi saklamak suça ortak olmaktır. Vicdanımızın sesini dinlemekten korkmayalım!
31.03.2006   HÜRRİYET
Beylikdüzünde 3 gün önce kaybolan 13 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi Nigar Şahinin cesedi telle boğulduktan sonra yakılmış olarak bir çöp konteynerinde bulundu.

BEYLİKDÜZÜ Dr. Haydar Arslan İlköğretim Okulu 7nci sınıf öğrencisi Nigar Şahin, 27 Martta babasından izin alarak bir arkadaşına ders çalışmaya gitti. Saat 18.30 sıralarında babasını cep telefonuyla arayan Nigar, eve doğru yola çıktığını haber verdi. Nigarın saatler geçmesine rağmen Barış Mahallesi, Mega Kent Sitesindeki evine dönmemesi üzerine paniğe kapılan ailesi jandarmaya kayıp müracaatında bulundu. Bir kaç gün geçmesine rağmen haber alamayan aile, el ilanları da bastırarak kızlarını aramaya başladı. Babası teşhis etti Nigar Şahin, önceki gün saat 23.00 sıralarında Beylikdüzü Yılmaz Sitesi, Nadir Sokaktaki bir çöp konteynerinde telle boğulduktan sonra yakılmış halde bulundu. Olay yerinde inceleme yapan jandarma Nigarın telefonunu da 150 metre ileride buldu. Olay yerine çağrılan astsubay baba Ali Şahin, kızının cesedini teşhis etti. Ceset otopsi için Adli Tıp Kurumuna götürüldü. Nigarın amcası Kadir Şahin, yeğeninin geçen yıl örnek öğrenci seçildiğini ve Liselere Giriş Sınavına (LGS) hazırlandığını söyledi. Amca Şahin, "Burada herkes korkuyor. Tedbir alınmasını istiyoruz" dedi.

Yayın Linki:

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/4177563.asp

 

 


©2009 Tasarım ve Yazılım TEKROM