Günlük hit:33   Toplam hit:144303
Etraflarında ebedi cennet çocukları dolaşır durur ki, onları gördüğünde parlaklıklarından ötürü etrafa saçılan inciler sanırsın.
İnsan Suresi / 17
Başka Nigarlara kıyılmaması için bilgilerimizi saklamayalım. Unutmayalım ki bildiklerimizi saklamak suça ortak olmaktır. Vicdanımızın sesini dinlemekten korkmayalım!
06.04.2006    MİLLİYET

Yüzbaşı, çocuk tacizi iddiasıyla tutuklandı.12 yaşında bir kızı taciz ettiği için tutuklanan Yüzbaşı Bülent A.´nın, yine tacize uğrayan 3 kız çocuğu tarafından da teşhis edildiği öne sürüldü

İstanbul'da bir yüzbaşı, küçük yaştaki kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.
Hadımköy 1. Zırhlı Tugayı'nda görevli Yüzbaşı Bülent A. (32), önceki gün Bahçelievler'de 12 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu öne sürülerek vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi.

Linç edilecekti
Polis tarafından güçlükle kurtarılan Yüzbaşı, Yenibosna Askerlik Şubesi'ne teslim edildi. İşlemleri tamamlandıktan sonra dün Bakırköy Adliyesi'ne sevk edilen Bülent A., ifadesinde iddiaları reddederek, "Bahçelievler'de daha önce tanıdığım bir kadını takip ederken o binaya girdiğini gördüm. Ben de peşinden binaya girdiğimde önüme çıkan kıza, 'kadının buraya girip girmediğini' sordum. Ancak çocuk birden bağırarak yardım istedi" dedi. Bülent A., tutuklanarak Hasdal Askeri Cezaevi'ne gönderildi.
Bülent A'nın, cinsel tacize maruz kalan yaşları 11 ile 13 arasında değişen 3 kız çocuğu tarafından da teşhis edildiği öne sürüldü. Bülent A.'nın Ataköy'deki evinde herhangi bir suç unsuruna rastlanmadı.
Bu arada Bülent A.'nın, Beylikdüzü'nde geçen hafta telle boğulan ve cesedi yakılan Astsubay Şahin Kaya'nın kızı Nigar Kevser (12) olayıyla ilgisinin olup olmadığının da araştırıldığı belirtildi.


Yayın Linki:

http://www.milliyet.com.tr/2006/04/06/yasam/yas02.html©2009 Tasarım ve Yazılım TEKROM