Günlük hit:39   Toplam hit:144309
Etraflarında ebedi cennet çocukları dolaşır durur ki, onları gördüğünde parlaklıklarından ötürü etrafa saçılan inciler sanırsın.
İnsan Suresi / 17
Başka Nigarlara kıyılmaması için bilgilerimizi saklamayalım. Unutmayalım ki bildiklerimizi saklamak suça ortak olmaktır. Vicdanımızın sesini dinlemekten korkmayalım!
07.04.2007   AKŞAM
Nigar´ın Katilini İnternetten Arıyor

Geçen yıl Beylikdüzünde telle boğulan ve yakılmış cesedi ailesi tarafından bile güçlükle teşhis edilen 12 yaşındaki Nigarın katilleri bulunamadı. Gözleri gibi baktıkları kızları Nigarın öldülmesinin ardından Şahin Ailesi kendini toparlayamazken, kızının yanmış cesedini saçlarından teşhis edebilen Başçavuş Ali Şahin, kurduğu www.nigarsahin.com isimli internet sitesiyle katillere ait ipuçları yakalamaya çalışıyor. İnsanların bildiklerini saklamalarının suça ortak olmak anlamına geldiğini söyleyen baba Şahin, Kızımın katillerini düşünmekten artık çalışamaz hale geldim. Bu konuyla ilgili bilgisi olan herkesin yardımına ihtiyacımız var. diye gözyaşı döküyor. Kaçırılan kızının cesedini iki gün sonra bulduklarını dile getiren Şahin, Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın. Olayla ilgili özel bir ekip kuruldu. Robot resimler çizildi, her tarafa dağıtıldı ama sonuç alınamadı. Bizi yaşama bağlayan tek şey katillerin bir gün cezasını bulacak olması dedi.

BAŞKA KIZLAR ÖLMESİN

Baba Ali Şahin,Sitede kızımın resimleri, kompozisyonları ve günlük hayatından kesitler, yazdığı kompozisyonlar var. Bu siteye bakan insanların nasıl küçücük bir kıza kıyıldığını görmelerini ve başka Nigarların ölmemesi için bilgilerini bizimle paylaşmalarını istiyorum diyerek yardım talebini tekrarladı.


Yayın Linki:

http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=73384,3&tarih=07.04.2007

©2009 Tasarım ve Yazılım TEKROM