Günlük hit:38   Toplam hit:144308
Etraflarında ebedi cennet çocukları dolaşır durur ki, onları gördüğünde parlaklıklarından ötürü etrafa saçılan inciler sanırsın.
İnsan Suresi / 17
Başka Nigarlara kıyılmaması için bilgilerimizi saklamayalım. Unutmayalım ki bildiklerimizi saklamak suça ortak olmaktır. Vicdanımızın sesini dinlemekten korkmayalım!
07.04.2007 SABAH
Katilini bulmak için site kuruldu

Beylikdüzü'nde telle boğulduktan sonra hunharca yakılarak öldürülen 13 yaşındaki Nigâr Şahin'in ölümünün üzerinden tam bir yıl geçti. Nigâr Şahin'in katili hâlâ bulunamazken, küçük kızın ailesi, ölümünün birinci yılında kızları adına bir internet sitesi kurdu. "Katil Aranıyor. Başka Nigârlar Ölmesin" sloganı ile kurulan 'www.nigarsahin.com' adlı sitede, Nigâr'ın ailesi katil ile ilgili ihbar ve ipuçlarının gelmesini bekliyor. Nigâr Şahin'in yazdığı şiir ve fotoğrafların yer aldığı site kurulduğu günden bu yana ziyaretçi akınına uğruyor. Kızının acısını içinde yaşayan baba Ali Şahin, "Kızımın katiliyle ilgili bir bilgiye sahip olan varsa güvenlik güçleri ya da bizle bu bilgiyi insanlık namına paylaşsın" diyor. Ali Şahin, "Onu hiç unutmadık. Acımızı tek hafifletecek şey katillerin yakalanması" diye konuştu.

Deniz DERİN-İSTANBUL-MERKEZ

Yayın Linki:

http://arsiv.sabah.com.tr/2007/04/07/gnd104.html

©2009 Tasarım ve Yazılım TEKROM